Úprava jídelníčku

Na konzultaci si spolu popovídáme o vás, o tom, co jíte a co by konkrétně pro vás z pohledu vaší konstituce a zdraví bylo vhodné a přijatelné změnit. Je těžké se v současné době při obrovském množství rozporuplných informací zorientovat se v tom, co je a není zrovna pro Vás zdravé, tím spíše, jestli to není Vaše práce.

Vašim motivem může být zhubnutí, zlepšení zdraví a další, na jednorázové konzultaci se můžeme v situaci zorientovat, nicméně pro podporu a změnu je třeba dlouhodobější spolupráce. Je třeba změny provést důsledně a pozvolna a být k sobě ohleduplný.

Nelze změnit ze dne na den vše, co se dlouhou dobu vyvíjelo. Na jednorázovou konzultaci lze v případě zájmu navázat dlouhodobějším programem.

Nabízím pomoc bez posuzování a hodnocení.

Strava je mocný nástroj pro zdraví.

Konzultace může probíhat v kuchyni.

Počítat kalorie nebudeme.

Jelikož mám ráda propojování, v případě potřeby použijeme s vaším souhlasem Bachovu květovou terapii a psychosomatické nástroje.

První jednorázová konzultace probíhá obvykle 2 hod za celkovou cenu 1 500 Kč , další konzultace probíhají obvykle 1 hod za hodinovou sazbu 850 Kč.

Konzultace probíhá ve Slaném, Lounech, případně dle domluvy.

Doporučuji přinést na první konzultaci, co, v jakém množství a čase jste jedli a pili, nejlépe za týden.


Tímto nepřebírám jakoukoliv zodpovědnost za řešení vašich zdravotních problémů, rozhodnutí je vaše, přestože se snažím poskytovat informace co nejvíce v souladu se svým svědomím.