Bachova květová terapie 

Na konzultaci si spolu popovídáme o vás, o tom, čím by vás květové esence mohly podpořit na psychické úrovni. Bachovy esence vám mohou pomoci s mnoha různými trablemi od kolotoče neustálých myšlenek, strachu, nejistoty, pocitů viny, osamění, různých krizí a mnoha dalšími. Konzultace probíhá vyplněním testu, popovídáním o vás a dalším konkrétním metodickým postupem.

Je možné přijít jednorázově, rovněž je možné docházet pravidelně, esence fungují jako loupání cibulky, když vyřešíte a "sloupnete" první vrstvu, může se objevit několik dalších.

Esence zrovna tak jako vás, mohou podpořit i vaše zvířecí přátele.

Bachovy esence jsou dar, pomocí krásné energie rostlin vám pomohou nalézt psychickou rovnováhu.

Jelikož mám ráda propojování, v případě potřeby s vaším souhlasem použijeme psychosomatické nástroje a popovídáme si o vašem jídelníčku.


První jednorázová konzultace probíhá obvykle 2 hod za celkovou cenu 1 500 Kč , další konzultace probíhají obvykle 1 hod za hodinovou sazbu 850 Kč.

Konzultace probíhá na místě dle domluvy.

V ceně konzultace je lahvička s esencemi namíchanými na míru.


Tímto nepřebírám jakoukoliv zodpovědnost za řešení vašich zdravotních problémů, rozhodnutí je Vaše, přestože se snažím vám poskytnout informace co nejvíce v souladu se svým svědomím.